Esse 12. Yıl
2017 Esse Esse Eğitim Blog
   VİZE İŞLEMLERİ

 

 

     Ne amaçla olursa olsun  yurtdışına çıkmak isteyen kişiler öncelikle o ülkenin vize uygulaması var mı yok mu bilmelidir. Vize; bir ülkeden diğer bir ülkeye geçişte ülkeler arasındaki kararlar doğrultusunda şahsın kendine ait pasaportuna gideceği ülkenin konsolosluğu ya da büyükelçiliği tarafından verilen izin belgesidir. Turistik, ticari, öğrenim ... olmak üzere birçok farklı vize tipi bulunmaktadır. Vize süresi konsolosluk tarafından ziyaretin amacına göre belirlenir. Vize alabilmek için öncelikle kim olduğunuzu,  mali durumunuzu ve eğitim düzeyinizi evraklarla belgelemelisiniz. Yurtdışında eğitim almak amacı ile vize almak istiyorsanız,  gitmek istediğiniz eğitim kurumuna kayıt yaptırdığınızı ispat edecek belgeleri de vize evraklarına eklemeniz gerekir.

 

ESSE firması olarak bizler yurtdışında eğitim almak isteyen herkese gitmek istediği ülkedeki okul evraklarının hazırlanmasında ve vize için gereken diğer tüm evrakların  doğru bir  şekilde  düzenlenmesinde   yardımcı olmaktayız.

Firmamız sadece  eğitim amaçlı değil aynı zamanda turistik ve iş amaçlı yurtdışına gidecek olan tüm bireylere hizmet vermektedir. Vize hizmetini verdiğimiz ülkeler;

 

-İngiltere

-İspanya

-İtalya

-İsviçre

-Fransa

-Almanya

-Avusturya

-Hollanda

-Danimarka

-Belçika

-Malta

-Amerika

-Kanada

-Avusturalya

-Yeni Zelanda

-Hindistan

-Çin

-Rusya      Copyright © 2018 ESSE EĞİTİM. Tüm hakları saklıdır. Adana Web Tasarım & İnternet Hizmetleri